Co říkají naši klienti?

Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či podporu v náročné situaci. Děkujeme za všechny zpětné vazby. Máme radost, že se vám díky Akademii rodičovství mění vztahy s dětmi k lepšímu a že nacházíte chuť a odvahu dělat ve svém životě skutečné změny. Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či …

Rodiče kteří prošli kurzy, zaznamenali v rodině tyto změny:

65%

Děti převzaly zodpovědnost za školní povinnosti

79%

Děti domlouvají řešení svých problémů

48%

Děti si více věří a dokážou se prosadit

85%

Zlepšily se vztahy v rodině, výrazně ubyly hádky

Co vás v kurzu zaujalo a co jste se naučili?

Zuzka

Využila jsem nabídku ředitele školy Nový PORG, kam chodí moje dcera. To, co jsem se naučila na kurzu, jsem mohla okamžitě použít. Zlepšil se mi vztah s dětmi, holkám se zvedlo sebevědomí a jsou zodpovědnější. Chcete-li to zažít také, přijďte do kurzu.

Martina

Než jsem navštívila kurzy Akademie rodičovství, měla jsem pocit, že ne všechno běží tak, jak má. Že mám rezervy jako matka. Chtěla jsem být lepší. Kurzy Akademie rodičovství bych doporučila všem, kdo mají sebemenší pochybnosti o roli rodiče. Každý, kdo si myslí, že musí být perfektní, tak ať absolvuje, protože zjistí, že všichni už perfektní jsou, ale toto zjištění se musí prožít.

Darina

Uvědomila jsem si, že jsem moc starostlivá máma. Po prvním setkání kurzu Akademie rodičovství u nás doma proběhla revoluce.

Co vás zaujalo a nejvíce změnilo váš rodinný život?

paní Z.M.

paní Z.M.

Určitě sebereflexe, dohody, učení zodpovědnosti a důležitost způsobu komunikace
paní K.L.

paní K.L.

Kurz mi pomohl uvědomit si, jak důležité je respektovat mé děti a navedl mě na cestu, jak jim pomoci při jejich osamostatňování.
pan M.Č.

pan M.Č.

Pochopení a porozumění dospívajícím dětem a přenesení zodpovědností na ně samotné.

Co oceňujete na samotném kurzu?

paní M.K.

paní M.K.

Oceňuji možnost sdílet zkušenosti s ostatními účastníky. Pro mě to bylo velice inspirující a jsem vděčná všem za otevřenost a ochotu pomáhat.
pan R.K.

pan R.K.

Možnost slyšet a sdílet zkušenosti dalších rodičů s podobnými situacemi, pod strukturovanými tématy, s možností hledat řešení situací společně, slyšet jak by je řešili ostatní (jak snadné je vidět, že to někdo řeší špatně! :-)), s pomocí zkušenějších a odborníků.
paní J.K.

paní J.K.

Kurz mi otevřel oči v mnoha směrech. Velice bych uvítala něco obdobného v menším měřítku pro děti, aby i ony slyšely (od někoho jiného než je rodič) a hlavně si uvědomily, že jsou zodpovědné sami za sebe.

Proč byste ho doporučili jiným rodičům?

paní T.N.

paní T.N.

Oceňuji možnost sdílet zkušenosti s ostatními účastníky. Pro mě to bylo velice inspirující a jsem vděčná všem za otevřenost a ochotu pomáhat.
paní T.M.

paní T.M.

Je to úžasná cesta, jak lépe pochopit sám sebe, nahlédnout do svého nitra a zkusit změnit svá přesvědčení, která nám někdy brání v tom, abychom se svými dětmi vycházeli lépe.
paní A.Č.

paní A.Č.

Zejména proto, že výsledky se projeví již během kurzu, naše změna chování způsobí změnu u našich dětí.

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.